Zahájení jarní části sezóny 2011/2012

06.05.2012 12:13

Tak už nám to konečně začalo, první utkání na jaře jsme odehráli na půdě frýdeckého "B" týmu. Před zápasem jsme se posilnili výborným 12° pivkem z tanku v místní pivnici a pak hurá na hřiště. Základní sestava od zóny 1 - Marian (B), Tonda (N), Marťas (S), Jožko (B), Aleš (U) a Mařka (S + C). První set jsme zvládli celkem v pohodě a zaslouženě vyhráli 25:19, v dalším dějství jsme si vypracovali místy snad až 7-mi bodový náskok (16:9), ale pak jako už tradičně jsme polevili a soupeř dokázal srovnat nejen krok, ale i výsledek, koncovku jsme nakonec zvládli a po skóre 29:27 jsme šli do třetího setu s vedením 2:0. Karel nahradil v sestavě Aleše a šlo se na věc. tento set byl ze všech nejvyrovnanější a pořád jsme se tahali bod po bodu, do koncovky šli s náskokem domácí, ale lepší sestavou na sítí se nám podařilo několik jejich šancí na ukončení setů ve prospěch domácích překazit a symbolickou zalívkou na mečbol a skákaným servisem s esem do růžku ukončil toto výborné utkání náš kapitán Mařka :-) pak se už s pohodovou náladou slavilo "U Štíra" u pivka a chacharové pizzy a nakonec se navštívil i bar "U Lucky" a ve tři ráno hurá domů :-) Další zápas nás čeká už příští čvrtek v Hnojníku, tak držte palce aspoň, ať navážeme na povedený výkon z Frýdku a i na antuce urveme nějaké body.

TJ Sokol F-M B - TJ Sokol Mosty u J.   0:3(-19,-27,-26)